چرا سین تاش ماشین؟

با توجه به ارتقای کیفیت تولیدات سین تاش ماشین تا حد استانداردهای جهانی، سین تاش ماشین با افتخار اعلام می‌دارد که کلیه تولیدات این شرکت از لحاظ دقت و کیفیت قابل مقایسه با محصولات مشابه اصل وارداتی و در مواردی بسیار بالاتر از آن‌ها قرار دارد. لذا با مقایسه تنها بخشی از مراحل تولید در کارخانه سین تاش و تولید کنندگان دیگر، محصولات ما را با اطمینان استفاده نمایید.

سین تاش ماشین
متفرقه (دیگر تولید کنندگان)
استفاده از فولاد آلیاژی سفارشی مطابق با آنالیز و Spec درخواستی شرکت، مستقیم از کارخانه استفاده از فولاد متفرقه بازاری با آنالیزهای متفاوت نامشخص و غیر دقیق غیر قابل رهگیری و شناسایی منبع واقعی تولید.
ماشین کاری دقیق: با ماشین آلات CNC رعایت کامل مهندسی تولید و اجرای دقیق نقشه صنعتی مثال: انتهای قلم با بوش، کاملا مماس بوده از لطمه زدن به یکدیگر جلوگیری می شود.
ماشین کاری دستی: عدم رعایت نقشه صنعتی و مهندسی تولید و ارهای ضروری، به قطعات همسان و همکار لطمات شدیدی وارد می نماید.
عملیات حرارتی پیشرفته،  تست و کنترل مداوم با امکانات و ابزار آلات مدرن، کنترل کیفیت تک به تک قطعات
آبکاری سنتی؛ عدم کنترل کامپیوتری باعث اختلاف زیاد در قسمت های مختلف قطعه گردیده و خوردگی و شکستگی سریع قطعه یکی از مشکلات اساسی آن می باشد. مشاهده گردیده قلم های با کیفیت پایین در داخل سندان و بوش ها دچار خوردگی شدید می شوند.
استفاده از فولاد با ضخامت حداقل 10 میلی متر بیشتر  از قطر قلم یا پیستون باعث برطرف شدن ترک های سطحی گردیده و امکان شکستگی قلم را کاهش می دهد و در برابر اهرم مقاوم تر می باشد.   
وجود ترک های سطحی روی قطعه تمام شده به دلیل استفاده از فولاد با قطر بسیار نزدیک به قطر قلم باعث شکستگی قلم با کوچک ترین فشار یا اهرم خواهد شد.
دارای آرم، کد و سریال  قابل رهگیری از ذوب فولاد آلیاژی تا تولید کامل قطعه
عدم درج کد مشخص غیر قابل رهگیری، عدم شناسایی منبع دقیق فولاد و دیگر مراحل تولید
استفاده از فولاد نورد شده، جهت انواع قلم گیر در برابر شرایط سخت کاری مقاوم بوده، نمی شکند و بسیار دیر خورده می شود.
استفاده از فولاد خام (قلم و دیگر قطعات شکسته را ذوب کرده در قالب می ریزند) مولکول ها فشردگی لازم را ندارد، بسیار سریع می شکند و خورده می شود.
استفاده از دستگاه سنگ زنی CNC و سنگ مخصوص پیستون سطح قطعه بسیار صاف، شفاف، و سیقلی می گردد، به سیلندر لطمه نمی زند عمر مفید سیلکیت ها تا 3 برابر افزایش می یابد.
استفاده از دستگاه سنگ زنی دستی و سنگ معمولی، باعث ایجاد زود هنگام خط و خش در سیلندر و خود پیستون می گردد. عمر و کارایی سیلکیت ها به3/1 کاهش می یابد.
استفاده از فولاد مخصوص نوردی چکش خورده و تو پر  ویژه تولید قطعات تحت سایش جهت تولید انواع بوش
استفاده از فولاد بازاری یا لوله، ماشین کاری دستی که لطمات شدیدی به سندان و انتهای قلم وارد می نماید. آبکاری سنتی که باعث سختی و یا تردی بیش از حد که باعث شکستگی بوش می گردد.
عملیات حرارتی ویژه با سختی عمقی مناسب و سختی سطحی تا 2 میلی متر
توجه : سختی سطحی در بوش های ساخت کره نهایتا 1.3 میلی متر می باشد

سفارش فولاد آلیاژی با آنالیز عالی مواد با مقاومت بسیار بالا در برابر کشش به صورت انحصاری در ایران، تولید انواع پیچ های تحت فشار (پیچ بلند یا پیچ بغل) با ایجاد رزوه های R دار روی تایراد و داخل مهره امکان گیر پاچ پیچ به صفر می رسد و مقاومت رزوه ها تا حد زیادی افزایش می یابد. بدون رقیب از لحاظ کیفیت حتی پیچ های اصل ساخت کره جنوبی.   
انتخاب فولادهای متفرقه فقط با نام فولاد مقاوم در برابر کشش! بعضا با کوچک ترین فشار بریده می شوند و یا با توجه به نوع مواد کشش پیدا کرده فشار بر پیچ های مقابل وارد می گردد و عجیب این جاست که پیچ بی کیفیت نمی برد و پیچ های اصل بریده می شوند، این نوع پیچ ها در صورتی که 4 عدد به یک چکش بسته شوند، 2 تا 3 روز بیشتر توان مقاومت ندارند.