درباره سین تاش ماشین

 شرکت سین تاش ماشین (حفار صنعت سابق) در سال 1391 پس از یک دهه فعالیت تخصصی در زمینه تولید چکش های هیدرولیکی موفق گردید اولین کارخانه تولید چکش‌های هیدرولیکی ایران را در تبریز راه اندازی نماید. از شروع تأسیس کارخانه، همکاری با متخصصین و مهندسین صنعتگر و مراکز بزرگ علمی و صنعتی کشور سرلوحه پیشرفت این شرکت قرار گرفته است. رعایت حقوق مصرف کننده با عرضه محصولات با دوام و قیمت مناسب و جلب رضایتمندی حداکثری مصرف کنندگان، یکی از افتخارات این شرکت در طول 15 سال گذشته بوده است.   

  •  تولید محصولات جدید و با کیفیت بالا نسبت به محصولات وارداتی و بومی سازی کامل پروسه تولید چکش‌های هیدرولیکی، از اهداف عالی این شرکت می‌باشد. 

  • تولید قطعات چکش‌های هیدرولیکی در بیش از 2500 نوع  برای  30 برند مطرح دنیا  و  100 مدل مختلف حاصل تلاش 15 ساله این شرکت می‌باشد. 

  • تولید و مونتاژ 4 مدل چکش‌های هیدرولیکی و سرمته‌های حفاری و شانگ از فعالیت عمده این شرکت می‌باشد که در کلیه پروژه‌های ساختمانی، انبوه‌سازی مسکن، راه‌سازی و فعالیت‌های استخراجی معدن، کاربرد فراوانی دارند.   

طیف محصولات STM مونتاژ داخلی: از 150 کیلوگرم تا 1800 کیلوگرم    

از دیگر فعالیت‌های مهم این شرکت تعمیرات اساسی، بازسازی، آهنگری، ساخت بدنه و براکت، تعویض قطعات معیوب و مونتاژ چکش سرویس شده مشابه کارخانه سازنده در بزرگترین، مدرن‌ترین و مجهزترین تعمیرگاه‌های سطح کشور در تهران و تبریز می‌باشد. ارائه قطعات و خدمات در سراسر کشور به قیمت کارخانه، آموزش و راه اندازی تعمیرگاه‌های مجاز در مراکز استان‌ها از برنامه‌های مهم و آنی شرکت می‌باشد. در حال حاظر شعبه تهران و نمایندگی‌های معتبر این شرکت در شهرهای مشهد، شیراز، سنندج، کرمانشاه، اصفهان، بندرعباس و زنجان دایر گردیده و آماده خدمت رسانی به مشتریان و شرکت‌های بزرگ می‌باشد.