سرویس و خدمات پس از فروش

شرکت سین تاش ماشین خدمات پس از فروش را نه به عنوان یک هزینه بلکه یک سرمایه گذاری به شمار می آورد و در همین راستا در جهت رضایتمندی بیشتر مشتریان، امور خدمات پس از فروش خود را در دو قالب بخش عمده زیر ارائه می نماید:


سرویس صحرایی

این واحد از کارشناسان فنی و تخصصی تشکیل شده است که وظیفه خود را جلب رضایتمندی مشتریان می‌دانند و هدف آن‌ها انجام هر چه سریع‌تر سرویس‌های دوره‌ای و رفع ایرادات چکش‌های هیدرولیکی می‌باشد. بر این اساس تیم‌های فنی سیار شامل تکنسین‌های کارآزموده به همراه انواع تجهیزات مخصوص اقدام به انجام سرویس‌های دوره‌ای عیب‌یابی و رفع ایرادات احتمالی چکش‌های هیدرولیکی در کلیه نقاط کشور می‌نماید.


تعمیرگاه تبریز - تهران

چناچه دستگاهی نیاز به تعمیرات اساسی و عمده پیدا کند و امکان تعمیر آن در کارگاه مشتری نباشد، دستگاه یا قطعه آسیب دیده پس از انتقال به تعمیرگاه شرکت توسط کارشناسان دوره دیده و مجرب به همراه ابزار و امکانات کامل و مناسب، تحت تعمیر قرار گرفته و به سرعت مورد رفع عیب قرار خواهد گرفت. شرکت سین تاش ماشین علاوه بر دارا بودن تعمیرگاه مجهز در شهرهای تبریز و تهران در سایر نقاط کشور نیز خدمات خود را ارایه می دهد.
تعمیرات جزیی و اساسی کلیه چکش‌های هیدرولیکی، واحد جوشکاری مجزا، اصلاح و ساخت بدنه و براکت، اصلاح و سنگ زنی سیلندر و سندان با بهترین کیفیت و در کم‌ترین زمان در تعمیرگاه‌های مجهز سین تاش ماشین انجام می‌گیرد.


انبار

شرکت سین تاش دارای انبار مخصوص قطعات و دستگاه های تولیدی می باشد.