نماینده ما در شهر خود باشید!
به شبکه نمایندگی های ما بپیوندید!

محصولات و خدماتی که آماده کرده ایم در مناطق تحت پوشش ما مورد استفاده مشتریان قرار می گیرد، ولی برای ارائه محصولات و خدمات با کیفیت و کمیت بیشتر در دامنه وسیعتر جغرافیایی، نیازمند همکاری علاقمندان موضوع کاری مان در شهرهای مختلف هستیم، برای اینکه همکاری های بلند مدت و پایداری را با طرف های همکاری برقرار کنیم برنامه ریزی گسترده ای صورت داده ایم تا نمایندگان ما بتوانند منافع بالایی را از محل تعامل با ما کسب کنند، نمایندگان ما عضوی از خانواده کسب و کار ما هستند و همواره خود را مکلف به حمایت و پشتیبانی از آن ها می دانیم، اگر علاقه دارید تا نماینده ما در شهر محل سکونت خود باشید با ما در ارتباط باشید، امیدواریم بتوانیم باهم به توافق رسیده و همکاری های سودمند و بلند مدتی را آغاز کنیم.

شرایط اعطای نمایندگی:

  تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران
  داشتن شرایط اشتغال به کار طبق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران
  نداشتن سوء پیشینه کیفری و همچنین نداشتن سابقه محکومیت
  ارائه تضمین های مالی مورد نظر شرکت
  داشتن محل فعالیت مناسب
•   ارائه مجوزهای لازم مربوط به ملک مثل سند، اجاره نامه و...
  داشتن حسن شهرت در شهر محل فعالیت
  قبول شرایط عمومی نحوه همکاری

در صورت تمایل به همکاری، فرم درخواست نمایندگی را تکمیل فرمایید تا جزئیات مربوط به نحوه ی همکاری در اختیار شما قرار گیرد یا از طریق تلفن با ما تماس بگیرید.

فرم درخواست نمایندگی

جهت درخواست نمایندگی فروش محصولات معرفی شده در این سایت لطفا فرم ذیل را تکمیل و ارسال فرمایید؛ پس از دریافت درخواست، با شما در ارتباط خواهیم بود.
امیدواریم افتخار همکاری با شما را داشته باشیم.

 

پرسش و پاسخ

پرسش و پاسخ های متداول

در تمامی شهرستان ها نماینده ی فعال می پذیریم. برای دیدن جزئیات بیشتر در مورد نمایندگی به قسمت شرایط نمایندگی مراجعه کنید.

بله. جهت کسب اطلاعات بیشتر به قسمت شرایط نمایندگی و  درخواست نمایندگی مراجعه کنید.

برای درخواست نمایندگی ضرورتی به حضور در شرکت نیست و درخواست از طریق وب سایت کافی است.

بله. یک دوره ی آموزشی و آشنایی با محصولات و خدمات برگزار خواهد شد که جزئیات آن بعد از عقد قرارداد به اطلاع نماینده ها خواهد رسید.

پشتیبانی از مشتریان برای تثبیت موفقیت یک کسب و کار بسیار مهم و حیاتی است. بر همین اساس لازم است دو طرف برنامه ریزی مناسبی برای جلب رضایت مشتریان داشته باشند. برخی از خدمات پشتیبانی، از طریق اینترنت امکان پذیر است، در این خصوص، واگذار کننده نمایندگی، خود خدمات پشتیبانی را بر عهده خواهد گرفت.  ولی مواردی از خدمات پشتیبانی هستند که نیازمند ارتباطات حضوری می باشد. در این خصوص نماینده در حد توانمندی خود، از مشتری ها حمایت و پشتیبانی خواهد کرد.

در ساده ترین حالت، شما می توانید با  ثبت نام  و ایجاد یک حساب کاربری برای خود، کلیه ی خریدها، سفارش ها، ارسال محصول و ... را از این طریق انجام و پیگیری نمایید.

- نماینده، محصولات و خدمات وب سایت را با تعرفه مخصوص نمایندگی خریداری کرده و به فروش می رساند.

- نماینده از تسهیلات در نظر گرفته شده در نحوه پرداخت برای نمایندگی ها بهره مند خواهد شد.
- نماینده از کل فروش انجام گرفته در شهرستان محل فعالیتش، چه خود او فروش کرده باشد و چه از طریق سایت و سایر روش های بازاریابی، سهم دریافت خواهد کرد.

بله امکان پذیر است. ولی در نظر دشته باشید که نمایندگی هایی که انحصاراً محصولات و خدمات ما را به فروش می رسانند از امتیازات بیشتری برخوردار خواهند بود.

چرا، شما می توانید همکاری هایی را با نماینده ما در شهرستان محل فعالیت خود داشته باشید. ما شرایطی را فراهم کرده ایم که ضمن حمایت از نماینده شهرستان مورد نظر، از توانمندی های افرادی چون شما که میل به همکاری دارند نیز بهره مند شده و فرصتی درآمدی برای شما نیز ایجاد کنیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با ما تماس بگیرید.

ابتدا به قسمت درخواست نمایندگی مراجعه نموده و فرم مربوطه را تکمیل و به همراه مدارک خواسته شده درسایت، ارسال نمایید.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر از طریق تماس تلفنی با شماره تلفن [شماره تلفن] یا تکمیل فرم تماس با ما پرسش خود را مطرح کنید.

بسته به موقعیت شهر و جمعیت آن، تعداد نمایندگی ها متفاوت است. ولی جهت جلوگیری از رقابت بی مورد، اعطای نمایندگی در شهرها به صورت مطالعه شده انجام می گیرد و اولویت شرکت افتتاح نمایندگی به تعداد زیاد نمی باشد.

بله. خدمات پس از فروش اعم از خدمات فنی، پشتیبانی، گارانتی و ... توسط نمایندگی ها ارائه می شود/ [خیر. خدمات پس از فروش صرفا توسط دفتر مرکزی انجام می پذیرد.]

در صورت احراز شرایط و عقد قرارداد نمایندگی، قیمت محصولات و خدمات سایت با تعرفه ویژه نمایندگی ها برای آنها ارائه خواهد شد.

بله. این امکان وجود دارد. برای نمایندگی ها می توانیم قیمت های خاص آن نماینده یا منطقه را در سایت نمایش دهیم که فقط خود نماینده می تواند آن را مشاهده کند.

فرآیند کار هم خیلی ساده است، پس از ثبت نام شما در سایت، ما نوع حساب کاربری شما را به نمایندگی تغییر می دهیم، هر زمان که با حساب کاربری خود وارد سایت شدید، قیمت ویژه نمایندگی برای شما نمایش داده می شود، شما می توانید با این قیمت ها سفارش دهید و از مزایای متعددی که برای نمایندگی ها در نظر گرفته ایم بهره مند شوید.

شما می توانید نسخه قابل چاپ هر محصول را از صفحه آن محصول پرینت گرفته و آن را به صورت کاتالوگ در اختیار مشتریانتان قرار داده و سفارش بگیرید یا از مشتریانتان بخواهید از سایت ما بازدید کرده و اقدام به کسب اطلاعات یا خرید کنند، با توجه به سیاست های حمایتی در نظر گرفته شده برای نمایندگی ها، منافع نماینده از کل فروش شهرستان تحت نمایندگی اش چه او عامل فروش شده باشد چه شخصی دیگر یا خود وب سایت، محفوظ خواهد بود. 

به تدریج که حجم فروش افزایش می یابد، نماینده محصول پرفروش را در انبار خود خواهد داشت و موقع سفارش اینترنتی آن را از انبار خود به مشتری ارسال خواهد کرد.

بله. بسته به حجم فروش انجام گرفته توسط نماینده و نیز امکانات، سوابق و مدت همکاری تسهیلات ویژه ای در پرداخت یا عودت محصول فروش نشده برای نماینده ها در نظر گرفته می شود.

اولویت اول در واگذاری نمایندگی با کسانی است که در ابتدا به عنوان مشتری عمده فروش، خرده فروش یا مصرف کننده حجم بیشتری از خرید را در شهرستان مورد نظر داشته باشند. کسانی که قبل از تقاضای نمایندگی حجم خرید بیشتری داشته باشند، عملا توانمندی خود را در فروش به اثبات رسانده اند و قطعا اولویت بسیار بالایی در دریافت نمایندگی خواهند داشت.

آیا نیاز به اطلاعات بیشتری دارید؟
با ما تماس بگیرید