Back To Top

درباره سین تاش

about-sintash
 

شرکت سین تاش ماشین ( حفار صنعت سابق ) در سال 1391 پس از یک دهه فعالیت تخصصی در زمینه تولید چکش­های هیدرولیکی موفق گردید اولین کارخانه تولید چکش­های هیدرولیکی ایران را در تبریز راه­اندازی نماید.

از بدو تأسیس کارخانه، همکاری با متخصصین و مهندسین صنعتگر و مراکز بزرگ علمی و صنعتی کشور سرلوحه پیشرفت این شرکت قرار گرفته است. رعایت حقوق مصرف کننده با عرضه محصولات با دوام و قیمت مناسب و جلب رضایتمندی حداکثری مصرف کنندگان، یکی از افتخارات این شرکت در طول 15 سال گذشته بوده است.

تولید محصولات جدید و با کیفیت بالا نسبت به محصولات وارداتی و بومی سازی کامل پروسه تولید چکش­های هیدرولیکی، از اهداف عالیه این شرکت می­باشد.

تولید قطعات چکش­های هیدرولیکی در بیش از 2500 نوع برای 30 برند مطرح دنیا و 100 مدل مختلف حاصل تلاش 15 ساله این شرکت می­باشد. تولید و مونتاژ 3 مدل چکش­های هیدرولیکی بصورت مشترک و نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش چکش­های فول هیدرولیک MTB و سرمته های حفاری و شانگ شرکت اینان ماکینای ترکیه از فعالیت های عمده این شرکت می­باشد که در کلیه پروژه های ساختمانی، انبوه سازی مسکن، راهسازی، و فعالیت های استخراجی معدن، کاربرد فراوانی دارند.

طیف محصولات چکش­های STM: از 150 کیلوگرم تا 1800 کیلوگرم

طیف محصولات چکش­های فول هیدرولیک MTB: از 100 کیلوگرم تا 7 تن

از دیگر فعالیت های مهم این شرکت تعمیرات اساسی، بازسازی، آهنگری، ساخت برنه و براکت، تعویض قطعات معیوب و مونتاژ چکش سرویس شده مشابه کارخانه سازنده در بزرگترین، مدرن­ترین و مجهزترین تعمیرگاه سطح کشور می­باشد.

ارائه قطعات و خدمات در سراسر کشور به قیمت کارخانه، آموزش و راه اندازی تعمیرگاه های مجهز در مراکز استانها از برنامه های مهم و آتی شرکت می­باشد. در حال حاضر شعبه تهران و نمایندگی­های معتبر این شرکت در شهرهای مشهد، شیراز، سنندج، کرمانشاه، اصفهان، بندرعباس و زنجان دایر گردیده و آماده خدمت رسانی به مشتریان و شرکت­های بزرگ می­باشد.